5 אפליקציות שחשוב להוריד לפני נסיעה לקפריסין הטורקית

נוסעים לקפריסין הטורקית בקרוב? יש כמה אפליקציות שכדאי לכם להוריד כבר עכשיו לטלפון שלכם. האפליקציות האלו יעזרו לכם להתנייד בעיר, להתגבר על מחסומי השפה הטורקית, להבין איפה הכי כדאי לאכול ובעיקר יהפכו את החופשה להרבה יותר פשוטה!

חלק מהאפליקציות הן ייחודיות לקפריסין הטורקית, וכדאי להוריד אותן כבר מעכשיו. אחרות הן אפליקציות כלליות, שיש סיכוי שכבר יש לכם בטלפון – אך כדאי לבדוק מראש.

אז אילו אפליקציות נכנסו לרשימה האקסקלוסיבית ויהיו לכם לעזר בטיול הקרוב שלכם בקפריסין הטורקית? הנה הרשימה המקיפה של חמש אפליקציות מובילות:

1. אפליקציית Kib

נתחיל את הרשימה באחת האפליקציות המובילות בקפריסין הצפונית. האפליקציה הזו היא אפליקציה חיונית מאוד, שכן יש בה כל מה שתצטרכו בקפריסין הטורקית – ותוכלו למצוא בה הכל מהכל: מפות והתניידות, ההיסטוריה של קפריסין הטורקית, המלצה למסעדות, השכרת מכונית, פעילויות ופסטיבלים בקרבת מקום, מקומות שכדאי לבקר בהם כתיירים, פורום לשאילת שאלות ועוד. זו ללא ספק אפליקציה שתעזור לכם בטיול שלכם בקפריסין הטורקית!

2. אפליקציית Yemeksepeti

האפליקציה הזו היא אפליקציית הזמנת אוכל, כמו וולט אם תרצו. האפליקציה הזו כוללת את הרוב הגדול של המסעדות בקפריסין הטורקית, וכוללת גם פיצ'ר של ביקורות ואפשרות תגובה. כך תוכלו לדעת לבחור את המסעדה המדורגת ביותר, גם מבלי להכיר את המסעדות במקום. דרך האפליקציה תוכלו לבחון את התפריטים, לבחור אילו מנות אתם רוצים ולקבל אותן עד אליכם. כמובן, ניתן להשתמש באפליקציה גם רק כדי לקבל המלצות למסעדות, ולאחר מכן להגיע למקום ולאכול במסעדה עצמה.

3. אפליקציית Digital Operator

 זוהי אפליקציה בשיתוף פעולה עם ספקית הסלולר turkcell. אם רכשתם סים של החברה הזו – תוכלו להשתמש באפליקציה והיא תעזור לכם מאוד; אם לא רכשתם סים שלה, אין טעם בהורדת האפליקציה הזו. עם האפליקציה הזו תוכלו לעדכן את כרטיס הסים שלכם ולהוסיף לו דקות שיחה במידה ונגמרו לכם וכן MB נוספים לשימוש באינטרנט אם השתמשתם בכל הנפח. האפליקציה יכולה להיות נוחה מאוד ולהקל עליכם את השימוש בטלפון ובאינטרנט!

4. אפליקציית Google Translate

אפליקציה שכמובן לא ייחודית רק לקפריסין הטורקית, אך תוכל להקל משמעותית על הטיול שלכם באי. באמצעותה תוכלו לתרגם בקלות כל דבר – מתפריט במסעדה, דרך אתרי אינטרנט ועד ניהול שיחה עם מקומיים. כמו כן, תוכלו ללמוד כמה מילים פשוטות שיסייעו לכם בטיול – כמו שלום, תודה, כמה עולה, מספרים וכדומה.

5. אפליקציית Google Maps

אין ממש אפליקציה בקפריסין הטורקית המיועדת לדרכים או לתחבורה ציבורית, אך תמיד תוכלו להשתמש ביישומון של גוגל מפות, המציע מסלולי הליכה, מסלולי תחבורה ציבורית וכמובן מסלול נסיעה במידה ושכרתם רכב. באמצעות האפליקציה הזו תוכלו להתנייד בתוך העיר בלי ללכת לאיבוד, להבין איך לנסוע ממקום מקום, לקבל את קווי האוטובוס והתחבורה הציבורית שיעזרו לכם להגיע ליעד וכדומה. שימו לב, אם אתם לא מתכננים לרכוש כרטיס סים, ניתן להוריד מראש את המפה של קפריסין הטורקית באפליקציה של גוגל מאפס, כך שתוכלו להתנייד בקלות יחסית גם אם אין לכם אינטרנט.